Кирнасівська селищна рада - переможець конкурсу

15.02.12

 

Проект Кирнасівської селищної ради визнано переможцем Всеукраїнського конкурсу проектів та програм місцевого самоврядування

   
 Днями Рада Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування оголосила перелік проектів-переможців Конкурсу у 2011 році і опублікувала список  на офіційному сайті Державного фонду сприяння місцевому самоврядуванню в Україні.  
    У 2011 році на конкурс було подано 725 проектів з 25 областей України. Найактивнішу участь взяли представники місцевого самоврядування з Дніпропетровщини (82 проекти), Луганщини (60), Вінниччини (57). Під час анонімного оцінювання проектів було відібрано 130 переможців. Зокрема, 16 проектів із Миколаївської області, 13 – з Дніпропетровської, по 11 з Рівненської та Івано-Франківської областей. Загальна сума субвенцій із держбюджету, передбачена на реалізацію проектів – понад 26 млн.грн.
    Територіальними горомадами Тульчинського району на Всеукраїнський конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування було представлено 7 проектів. Два проекти представила районна рада, по одному проекту Кирнасівська селищна, Богданівська, Білоусівська, Зарічненська та Кінашівська  сільські ради. Переможцями конкурсу стали Тульчинська районна рада з проектом "Впровадження сучасної оптимальної моделі поводження з твердими побутовими відходами на території району" та  Кирнасівська селищна рада з проектом "Реформування житлово-комунальної сфери смт. Кирнасівка як стратегічний напрямок  відродження і сталого розвитку населеного пункту", які одержуть з державного бюджету 472 тис.грн. та 100 тис.грн. відповідно. 
Повернутись