31.05.2013 року

05.06.13

Кирнасівський селищний голова В.Процишин інформує:

- Шестеро дітей відправляємо  до дитячого табору “Подільський Артек” за рахунок спонсора - ТОВ “Едельвейс”.

В школах селища пролунав останній дзвоник. Цього року в ЗШ І-ІІІ ступенів №2 випускається 27 одинадцятикласників, а в ЗШ І-ІІ ступенів №1 - 11 дев’ятикласників.

6 травня своє 90-річчя відзначив учасник Великої Вітчизняної війни Іван Андрійович Цвєтков. Його  відвідали і привітали  голова райдержадміністрації А.Бузік, голова районної ради О.Авраменко, представники селищної ради, голова селищної ветеранської ради А.Підгурський. Ветерану вручені подарунки, а він, в свою чергу, тепло поділився спогадами з гостями.

Хочу щиро подякувати за надану спонсорську допомогу у відзначенні  Дня Перемоги  ТОВ “Едельвейс”, ТОВ “Газовик” , голові громадської організації “Тульчинське земляцтво” В.Подоляну, СТОВ “Кряж”, а також підприємцям, які проживають на території громади. Завдяки їм було вручено подарунки, продуктові набори, грошову винагороду учасникам війни, вдовам, воїнам-афганцям та воїнам-інтернаціоналістам (37 чоловік).

В дитсадку №2 плануємо повністю замінити теплотрасу, вже замовлені труби. Орієнтовна вартість робіт - понад 70 тис. грн.

В “ІнтерФуд” зарічненці. Заготівельна ціна за травень - 2,15 грн.