17.04.2013 року

05.06.13

За повідомленням Кирнасівського селищного голови В.Процишина,на території сміттєзвалища силами працівників комунального підприємства, селищної ради,  дитсадка №1, ЗШ І-ІІ ступенів №1 висаджено понад 400 дерев (граб). А колектив ЗШ І-ІІІ ступенів №2 навів порядок у парку “Пам’ять”. Почали прибирання на кладовищі.

Доводиться боротись із стихійними сміттєзвалищами, яких у селищі аж три. Сміття звідти вивозиться, зачищається, проводиться робота з людьми. Але все ж знаходяться такі, до яких словом не достукаєшся, таких будуть карати штрафами. Нещодавно селищний голова особисто вночі упіймав громадянина Івана Г, який на автомобілі вивіз сміття в поле і намагався висипати його там, хоча до паспортизованого сміттєзвалища  залишалось доїхати кілометр.

Молоко здавати люди категорично відмовляються, бо ціну пропонують 1,80 грн. за літр, тож  знаходять собі інші ринки збуту, більш вигідні.

Селищний голова брав участь у святковому заході - врученні паспортів учням ЗШ І-ІІІ ступенів №2,  виступив з вітальним словом.

Народилось з початку року на території громади 8 дітей, померло 33 громадян.